Лекція та майстер – клас ляльки – мотанки.

Лекція та майстер – клас ляльки – мотанки.

Не пропустіть!
У Бойківщині 6 березня 2018р. 14:00 год. для дітей і дорослих проведе майстер-клас ляльки – мотанки
Антоніни Андрійченко (м. Городок, обл. Львівська).
лекція – практикум та
майстер – клас оберігової ляльки – мотанки
( на здоровя, заміжжя, достаток).
Попередній запис на майстер-клас за номером
0 -97 -97 -91- 269 – Наталія,
0-97-28-97-466 – Галя.

Вартість 100 грн.

Всі матеріали для участі в майстер-класі надаються.

Ляльки – мотанки давні родинні обереги українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь.
Сама назва ляльки – «мотанка» походить від поняття «мотати», а загальний вигляд такої ляльки представляє собою фігурку людини, як правило жіночу або дитячу, виготовлену зі шматків тканини. Частини тіла такої ляльки з’єднувалися вузликами. Кожна така лялька, була тай лишаються унікальним витвором майстра..
Справжня мотанка виготовляється без використання швів. Виготовляючи ляльку майстри намотують або закутують, а для кріплення використовують стрічки та нитки, якими просто обмотують деталі та фіксують їх вузликами. При виготовлення дотримуються головного правила – лялька повинна мати хрестоподібний вигляд. Загалом створення такої ляльки може перетворитися на захопливе заняття для дорослих та дітей а результат допоможе відтворити рідні традиції та створити унікальний оберіг чи сувенір
Як би там не було мотанка все ж зберегла в собі певні сакральні знання та силу. Такий сувенір, особливо виготовлений власними руками, може стати родинним оберігом та родинним спадком, котрий ввібрав в себе вікові знання та вірування.

Захід відбудеться пл.А. Чайковського 4